HCB121060-361
MFR.Part #
HCB121060-361
JLCPCB Part #
C17380206
Package
SMD,12.1x10mm
Description
0.48mΩ 30A 360nH 36A ±20% SMD,12.1x10mm Power Inductors ROHS