RLT0510-1-R680-JNH
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
RLT0510-1-R680-JNH
JLCPCB Part #
C5854289
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 63mW 680mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS