HCB121060-231L
MFR.Part #
HCB121060-231L
JLCPCB Part #
C17319554
Package
SMD,12.1x10mm
Description
0.29mΩ 230nH 45A 47A ±20% SMD,12.1x10mm Power Inductors ROHS