1008CS-270EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
1008CS-270EJTS
JLCPCB Part #
C6063381
Package
1008
Description
130mΩ 1A 27nH ±5% 1008 Power Inductors ROHS