0603CS-230EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603CS-230EJTS
JLCPCB Part #
C6961573
Package
0603
Description
190mΩ 23nH 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS