MTWA4-5S15-SM
MFR.Part #
MTWA4-5S15-SM
JLCPCB Part #
C7245466
Package
SMD-7P,24.3x14.4mm
Description
1 15V 234mA 4.5V~12V 82% SMD-7P,24.3x14.4mm DC-DC Power Modules ROHS