HEA2-24S24
MFR.Part #
HEA2-24S24
JLCPCB Part #
C5730032
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
1 18V~36V 24V 83mA 85% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS