DW-MSM050/24
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
DW-MSM050/24
JLCPCB Part #
C3294492
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 150mΩ 1A 1W 1Ω 24V 3.41mm 4.73mm 40A 500mA 8s 1812 Resettable Fuses ROHS