DW-1812-050-60D
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
DW-1812-050-60D
JLCPCB Part #
C44606797
Package
1812
Description
1.4Ω 1.5W 10A 150ms 150mΩ 1A 500mA 60V 1812 Resettable Fuses ROHS