1.5KE82CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
1.5KE82CA
JLCPCB Part #
C294204
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 113V 13.27A 1uA 70.1V 77.9V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS