1.5KE400CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
1.5KE400CA
JLCPCB Part #
C284122
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.72A 342V 380V 548V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS