DBT50-11.11-4P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-11.11-4P-BK-P
JLCPCB Part #
C41419991
Package
Plugin,P=11.11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 11.11mm 1x4P 3-Side 300V 30A 4 4P Black M4 Side Mount Straight Plugin,P=11.11mm Barrier Terminal Blocks ROHS