DBT50G-9.5-6P-BK-P OGC
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT50G-9.5-6P-BK-P OGC
JLCPCB Part #
C430698
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x6P 32A 4 6 6P 750V 9.5mm Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS