DBT30CM-7.62-6P-BK-P
MFR.Part #
DBT30CM-7.62-6P-BK-P
JLCPCB Part #
C6340456
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 15A 300V 6 6P 7.62mm Black M3 Mid Terminal P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS