DBT40R-9.5-5P-BK-P
MFR.Part #
DBT40R-9.5-5P-BK-P
JLCPCB Part #
C20613810
Package
Push-Pull,P=9.5mm
Description
1 12~22 1x5P 32A 5 5P 750V 9.5mm Black 弯插,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS