DB142V-7.62-6P-GN
MFR.Part #
DB142V-7.62-6P-GN
JLCPCB Part #
C2898723
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 14~24 1x6P 300V 6 6P 7.62mm Green 插件,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS