DBT40H-13.0-3P-BK-P
MFR.Part #
DBT40H-13.0-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C7212175
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 13mm 3P 40A 6 600V Black M4 Mid Terminal Plugin,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS