DBT30R-11.0-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT30R-11.0-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C20883020
Package
Push-Pull,P=11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10~22 11mm 1x10P 2-Side 32A 4 750V Black Right Angle 弯插,P=11mm Barrier Terminal Blocks ROHS