DB930B-6.35-1P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB930B-6.35-1P-GN-S
JLCPCB Part #
C42419396
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~6 1 1 10~30 1P 1x1P 30A 6.35mm 600V Green M3.5 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS