DB301V-5.0-3P-BU-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB301V-5.0-3P-BU-S
JLCPCB Part #
C395881
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1 1 18~24 1x3P 3 300V 3P 5mm 7A Blue M2 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS