DB2ERHB-3.81-2*5P-GN
MFR.Part #
DB2ERHB-3.81-2*5P-GN
JLCPCB Part #
C45359208
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2x5P 3.81mm 300V 5 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS