DB2ERC-2.5-5P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-2.5-5P-GN
JLCPCB Part #
C2924424
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.5mm 320V 5 5A 5P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS