DB2EK-2.54-18P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-2.54-18P-GN-S
JLCPCB Part #
C5297707
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 18 18P 1x18P 2.54mm 20~26 320V 5A Green Male Plug Screw Screw Connection (M1.6) Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS