DB2ERC-2.5-16P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-2.5-16P-GN
JLCPCB Part #
C5240662
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 2.5mm 320V 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS