DBT10-7.62-2P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT10-7.62-2P-GN
JLCPCB Part #
C467292
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 2 2-Side 24A 450V 7.62mm Green Side Mount Straight Pin P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS