DB2EKM-5.08-4P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKM-5.08-4P-GN-S
JLCPCB Part #
C395756
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x4P 2.5 4 4P 5.08mm 630V Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS