DBT40S-7.62-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT40S-7.62-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C7437296
Package
P=7.62mm
Description
14~22 15A 300V 7.62mm Black P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS