DB2EK-2.54-9P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-2.54-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C2927490
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 1x9P 2.54mm 20~26 320V 5A 9 9P Green Male Plug Screw Screw Connection (M1.6) Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS