DBT30S-7.62-2P-BK-P
MFR.Part #
DBT30S-7.62-2P-BK-P
JLCPCB Part #
C918082
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 15A 1x2P 2 2-Side 2P 300V 7.62mm Black Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS