DB2EKA-5.08-9P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKA-5.08-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C430398
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x9P 2.5 300V 5.08mm 9 9P Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS