DB2EKA-3.5-14P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKA-3.5-14P-GN-S
JLCPCB Part #
C5357898
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14 14P 16~28 1x14P 3.5mm 320V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS