DB2CM-5.08-7P-GN
MFR.Part #
DB2CM-5.08-7P-GN
JLCPCB Part #
C2840776
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Feed Through Green Panel Mount Screw 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS