DB250A-3.5-12P-GY
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB250A-3.5-12P-GY
JLCPCB Part #
C5339107
Package
Plugin,P=3.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 12 12P 16~20 1x12P 3.5mm 300V 8A Gray Plugin,P=3.5mm(Staggered pins) Spring Clamp System Terminal Block ROHS