DB1ERM-5.08-9P-GN
MFR.Part #
DB1ERM-5.08-9P-GN
JLCPCB Part #
C4555926
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 5.08mm 630V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS