DB1ERC-5.08-11P-GN
MFR.Part #
DB1ERC-5.08-11P-GN
JLCPCB Part #
C2921008
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 5.08mm 630V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS