DB125A-3.5-2*3P-GN-S
MFR.Part #
DB125A-3.5-2*3P-GN-S
JLCPCB Part #
C5557976
Package
插件,P=1.75mm(交错脚)
Description
-40℃~+105℃ 1 13.5A 16~28 2 2x3P 3 3.5mm 400V 6P Green M2 Through Hole 插件,P=1.75mm(交错脚) Screw Terminal Blocks ROHS