PNLS6045-471M 470UH
MFR.Part #
PNLS6045-471M 470UH
JLCPCB Part #
C2849547
Package
SMD,6x6mm
Description
3Ω 470uH 600mA 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS