JBLE2221M016D090RLM 220UF 16V
MFR.Part #
JBLE2221M016D090RLM 220UF 16V
JLCPCB Part #
C19270644
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
15mΩ@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 220uF 3.5A@100kHz 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS