PNLS6028-4R7M 4.7UH
MFR.Part #
PNLS6028-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2849522
Package
SMD,6x6mm
Description
3.7A 3.7A 4.7uH 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS