CD105-2R2M 2.2UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD105-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2826708
Package
SMD,10x9mm
Description
16mΩ 2.2uH 7.2A Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS