PNLS252012-2R2M 2.2UH
MFR.Part #
PNLS252012-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2849430
Description
1.9A 1.9A 115mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS