PNLS252010-3R3M 3.3UH
MFR.Part #
PNLS252010-3R3M 3.3UH
JLCPCB Part #
C2997540
Description
1.1A 1.1A 204mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS