RVT1A220M0405 22UF 10V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1A220M0405 22UF 10V
JLCPCB Part #
C970661
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 21mA@120Hz 22uF 2800hrs@105℃ 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS