CD43-330M 33UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-330M 33UH
JLCPCB Part #
C2826647
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 640mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS