CXP0420-6R8M-AG(6.8UH)
MFR.Part #
CXP0420-6R8M-AG(6.8UH)
JLCPCB Part #
C7461340
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
150mΩ 2.5A 2A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS