JBLM2221M050E136RTM 220UF 50V
MFR.Part #
JBLM2221M050E136RTM 220UF 50V
JLCPCB Part #
C19270711
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
10mm 12.6mm 2.1A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 50V 55mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS