CD75-4R7M 4.7UH
MFR.Part #
CD75-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2826691
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.2A 4.7uH 58mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS