CD73-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD73-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2826684
Package
SMD,7.8x7mm
Description
250mΩ 47uH 680mA Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS