PNLS252010-2R2M 2.2UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
PNLS252010-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2849423
Package
1008
Description
1.55A 1.55A 145mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS