CD54-330M 33UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-330M 33UH
JLCPCB Part #
C2826665
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
230mΩ 33uH 880mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS